Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuX Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD 13-15 października 2017r. ŁÓDŹ

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Monika Socha | 2017-05-30 16:16:27
targi żywności, ekologiczne, natura food, bio, rolnictwo, zdrowa żywność, wphi, łódź , polska


Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniach 13-15 października 2017r. w Łodzi odbędzie się X edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz VI Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO - największe wydarzenie branży eko produktów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Targi NATURA FOOD i beECO od wielu lat są najważniejszą branżową imprezą, dedykowaną bioproduktom, ekożywności oraz produktom naturalnym, regionalnym i tradycyjnym. Poprzednia edycja okazała się rekordową w liczbie wystawców - blisko 370 firm zaprezentowało swoją ofertę. Program targów obfitował w wiele ciekawych wydarzeń towarzyszących, przygotowanych z myślą o przedstawicielach branży oraz świadomych i wymagających koneserach stylu eko, dzięki czemu w wydarzeniu uczestniczyło ponad 12 000 odwiedzających.

Aspekt biznesowy jest najważniejszym elementem targów, dlatego w ramach NATURA FOOD i beECO 2017 jak co roku odbędzie się szereg spotkań i konferencji branżowych, przeznaczonych dla producentów artykułów ekologicznych, a także właścicieli i pracowników sklepów – Akademia Biokuriera oraz seminaria w ramach BIObiznes Forum. Już po raz trzeci zorganizowane zostanie Forum EKObranży poświęcone zagadnieniom handlu i sprzedaży w biznesie ekożywności. Wzrastający w Polsce o 30% rynek bioproduktów, jak również coraz większe zapotrzebowanie konsumentów na produkty wysokiej jakości sprawiają, że Targi NATURA FOOD i beECO są idealnym miejscem do budowania i rozwijania sieci kontaktów handlowych z podmiotami z Polski i Europy.

Więcej informacji: www.naturafood.pl; www.beeco.com.pl

Kontakt:
Agata Szczepaniak - Kierownik Projektu
tel. +48 42 632 69 86, kom. 603 172 934

Zapraszamy serdecznie do udziału!