Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTrwają Międzynarodowe Targi Mebli i Oświetlenia 7-11 luty 2017 -„Stockholm Furniture and Light Fair."

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Monika Socha | 2017-02-08 10:53:26
targi mebli, wyposażenie wnętrz, wphi, sztokholm, stolarstwo

targi mebli, wyposażenie wnętrz, WPHI, Sztokholm, stolarstwo

W dniach 7-11 luty 2017 r. podczas Międzynarodowych Targów Mebli i Oświetlenia WPHI Sztokholm prowadzi stoisko informacyjno-promocyjne z ofertą polskich przedsiębiorców z branży. Głównym celem przedsięwzięcia jest promocja polskiej branży meblarskiej i wsparcie polskich producentów w nawiązaniu kontaktów z odbiorcami ze Szwecji .

 

W pierwszym dniu targów gościliśmy dwie polskie firmy na naszym stoisku: Bell'esempio – producent unikatowych mebli dla dzieci link: http://bellesempio.pl/

oraz firma Baltix, która zajmuje się rekrutacją pracowników na rynek szwedzki z rożnych branży link: http://www.baltix.com.pl/artykuly/k1,3,onas/.

 

Wśród  wystawców na targach obecne są polskie firmy : Lupus, VANK, Lampex, Lumines Lighting oraz  Ridex Interior Fabrics.

 

Międzynarodowe Sztokholmskie Targi Meblowe są największymi targami branży meblowej w Skandynawii. Co roku targi odwiedza około 40.000 zwiedzających z ponad 60 krajów i ponad 1100 przedstawicieli mediów, a około 750 firm wystawia i eksponuje swoje produkty takie jak: meble, oświetlenia i tekstylia itp.

 

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w targach.