Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPlanowane imprezy targowe przez WPHI Sztokholm w 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Monika Socha | 2017-01-04 17:04:45
targi, wphi, sztokholm


WPHI Sztokholm będzie prowadził stoisko informacyjno- promocyjne na poniższych imprezach targowych w 2017roku .

 

Międzynarodowe Sztokholmskie Targi Mebli, Stockholm Furniture and Light: to jedne z największych i najciekawszych targów meblowych w Europie. Można tam znaleźć szeroką gamę mebli zarówno dla domu, jak i przestrzeni publicznych, produkty do wystroju wnętrz, tkaniny etc. Targi, na których ponad 665 wystawców oferuje swoje produkty, około 45 600 zwiedzających. Co roku odwiedza je grupa przedsiębiorców z Polski.

Link: http://www.stockholmfurniturelightfair.se/?sc_lang=en

7-11 luty 2016 Sztokholm

 

Targi leśne Elmia Wood, Jönköping: są to największe na świecie Międzynarodowe Targi Leśne, które odbywają się co 2 lata. W latach ubiegłych uczestniczyło w nich około 500 wystawców, a odwiedziło ponad 50 000 osób, wśród nich byli przedstawiciele firm z wielu krajów, głównie ze Szwecji, Niemiec i Francji. Podczas targów prezentowane są maszyny, urządzenia i środki transportu dla przemysłu leśnego i obróbki drewna, a także know-how w dziedzinie bioenergii.

Link: https://www.elmia.se/en/wood/

7-10 czerwiec 2017, Jönköping

 

Targi gier komputerowych: Nordic Games Fair and Conference to jedno z ważniejszych wydarzeń w Skandynawii w branży gier komputerowych. Zarówno targi, jak i towarzysząca im konferencja skupiają najważniejszych europejskich graczy tego sektora.

Link: http://conf.nordicgame.com/

17-19 maj 2017, Malmö

 

Targi nieruchomości, budowlane Fastighetsmässan: Największe w Europie Północnej targi nieruchomości. W imprezie uczestniczą najważniejsi deweloperzy w Szwecji, którzy zajmują się budową i zarządzaniem nieruchomościami.

Link: http://www.easyfairs.com/sv/events_216/fastighetsmaessan-goeteborg-2017_80501/sweden_80532/

6-7 wrzesień 2017, Göteborg

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Sztokholmie Ambasada RP w Szwecji.