Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM, 17-19 października, Poznań

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Monika Socha | 2017-10-12 09:57:54
targi, ochrona środowiska, polska, poznań, wphi


W dniach 17-19 października odbędą się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM. Do bezpłatnego zwiedzania targów zapraszamy profesjonalistów związanych z szeroko pojętą branżą ochrony środowiska, w tym administrację publiczną, spółki wodne, zakłady komunalne, oczyszczalnie ścieków oraz przedsiębiorstwa produkcyjne, które muszą spełniać wymogi dotyczące ochrony środowiska lub firmy zajmujące się recyklingiem, gospodarką odpadami.

Budujesz, modernizujesz, wdrażasz nowe technologie? Targi POL-ECO SYSTEM 2017 to doskonała okazja, aby zobaczyć setki nowych PRODUKTÓW w jednym miejscu, poznać najnowsze technologie i zdobyć praktyczną wiedzę podczas KONFERENCJI.

 

Już dziś zarejestruj się na Międzynarodowe Tragi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM, które odbędą się w dniach 17-19 października w Poznaniu. To największe spotkanie branży prezentujące nowoczesne produkty, usługi i technologie z zakresu szeroko pojętej ochrony środowiska, w tym m.in.: gospodarowania odpadami, ochrony powietrza i wody, odnawialnych źródeł energii, eco-transportu i zrównoważonego rozwoju.

 

Kontakt: 

Anna Przygocka
Sekcja Komunikacji ze Zwiedzającymi / Visitors Communication Division

tel. +48 (0) 61 869 21 59, mob. +48 691 031 525
e-mail: anna.przygocka@mtp.pl

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. / Poznań International Fair Ltd.

ul. Głogowska 14

60-734 Poznań

Polska / Poland

www.mtp.pl