.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja firm z woj.łódzkiego w Sztokholmie podczas targów Formex

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Monika Socha | 2017-08-28 09:29:53
sektor kreatywny, misja, firm, sztokholm, targi, formex, wphi


W dniu 22 sierpnia br. w Sztokholmie odbyła się misja przedstawicieli i firm z woj. łódzkiego z sektora kreatywnego. Reprezentanci delegacji mieli możliwość odbycia spotkania informacyjnego w WPHI w Sztokholmie, podczas którego zostały przedstawione najważniejsze informacje o rynku szwedzkim, sektorze kreatywnym, prowadzeniu działalności gospodarczej oraz uwarunkowaniach lokalnych.

W dniach 23-26 sierpnia firmy z woj.łódzkiego wzięły udział jako Wystawcy w Międzynarodowych Targach Wyposażenia Wnętrz, Tekstyliów, Upominków i Zabawek – FORMEX w Sztokholmie http://www.formex.se/# Polskie stoisko reprezentowane było przez mołdych i kreatywnych przedsiębiorców z Łodzi w ramach inicjatywy LodzCreates, organizatorów Łódzkiego Festiwalu Designu oraz przedstawicieli Urzędu Miasta Łodzi. Stoisko cieszyło się  dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Na stoisku obecni byli przedstawiciele 5firm:Wood&Paper(meble,stolikikawowe) https://woodandpaper.pl/,Lumio(tekstylia)http://www.lumio.eu/, Mardom Decor (sztukaterie, listwy, narożniki etc.)http://www.mardomdecor.com/,Kokodyl(zabawkiwielofunkcyjne)https://kokodylapolana.pl/, Hello Pets (akcesoria dla zwierząt)https://www.hellopetsshop.com/.