Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMiędzynarodowe Targi Poznańskie w Poznaniu, 24-29 września 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Monika Socha | 2016-06-20 13:55:42
targi smaki regionów, międzynarodowe targi wyrobów spożywczych polagra food, międzynarodowe targi gastronomii polagra gastro, targi wyposażenia hoteli invest-hotel, międzynarodowe targi technologii spożywczych polagra-tech, a także międzynarodowe targi technik pakowania i etykietowania taropak, targi logistyki, magazynowania i transportu logipak oraz targi tworzyw sztucznych i gumy epla.


Szanowni Państwo,

 

zapraszamy serdecznie do udziału w Międzynarodowych Targach Poznańskich w Poznaniu, gdzie  odbędzie się kolejna edycja najbardziej kompleksowego w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenia dedykowanego branży spożywczo-gastronomicznej oraz hotelarskiej obejmującego następujące wydarzenia: Targi SMAKI REGIONÓW, Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD, Międzynarodowe Targi Gastronomii POLAGRA GASTRO, Targi Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL, Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH, a także Międzynarodowe Targi Technik Pakowania i Etykietowania TAROPAK, Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu LOGIPAK oraz Targi Tworzyw Sztucznych i Gumy EPLA.

Blok targów "POLAGRA" stanowi kluczowe wydarzenie dla producentów i dystrybutorów żywności, managerów restauracji, hoteli, kucharzy oraz specjalistów z branży opakowaniowej. Stanowi odpowiedź na wyzwania z jakimi w danym okresie musi zmierzyć się branża, dostarcza inspiracji w zakresie rozwoju produktów, prezentuje trendy. Bogatą ekspozycję co roku tworzy ponad 1000 wystawców. Towarzyszy jej interesujący program wydarzeń - konferencje i przestrzenie specjalne dla chętnych do poszerzania wiedzy i nawiązywania nowych obiecujących kontaktów.

Blok wydarzeń daje niepowtarzalną okazję do całościowego spojrzenia na branżę spożywczą – poprzez proces technologiczny, maszyny, produkcję i obróbkę żywności, przez pakowanie, aż po gastronomię. Jesteśmy przekonani, iż współistnienie tych segmentów w jednym miejscu i w jednym czasie będzie dla Państwa korzystne, a obecność na targach przyniesie wymierne korzyści dla Państwa przedsiębiorstwa.

 

POLAGRA FOOD (26-29.09.2016) – Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych to projekt z długoletnią tradycją, aktywnie podążający za zmianami w branży spożywczej i nieustannie otwierający się na jej potrzeby wynikające z sytuacji społeczno-gospodarczej. To największe w tym rejonie Europy targi dedykowane wyrobom spożywczym. Zakres branżowy: mięso i przetwory mięsne, mleko i produkty mleczarskie, produkty połowów i przetwory rybne, produkty przemysłu piekarskiego, wyroby cukiernicze, owoce, warzywa, grzyby oraz przetwory, napoje, produkty przemysłu tłuszczowo-olejarskiego, żywność ekologiczna, kawa, herbata, wyroby przemysłu spirytusowego, drożdżowego i winiarskie. Unikatowym dodatkiem targów POLAGRA FOOD jest program Hosted Buyer, który daje możliwość zaaranżowania indywidualnych spotkań z wybranymi wystawcami. Potrzebujesz więcej informacji o programie → hostedbuyer@mtp.pl.

Szczegóły: www.polagra-food.pl

 

POLAGRA GASTRO i INVEST-HOTEL czyli HORECA SPOTyka się w Poznaniu! pod tym hasłem odbywać się będą Międzynarodowe Targi Gastronomii oraz Targi Wyposażenia Hoteli. Fuzja tych wydarzeń tworzy największą arenę prezentacji oferty producentów i dystrybutorów sprzętu oraz wyposażenia dedykowanego sektorowi HoReCa. Wydarzenia w sposób kompleksowy obsługują branżę, zarówno na etapie powstawania nowych obiektów hotelarsko-gastronomicznych jak i w procesie inwestycji w placówkach juz istniejących. Mocną stroną targów są wydarzenia specjalne takie jak: Kulinarny Puchar Polski (najbardziej prestiżowy konkurs kulinarny w Polsce), strefa kawowa (miejsce, które kusi nie tylko aromatem kawy, ale również serwuje specjalistyczna wiedzę) czy szkolenia dla sektora hotelarskiego. Targi POLAGRA GASTRO i INVEST-HOTEL dostarczają najlepszych rozwiązań dla wszystkich obszarów funkcjonowania hotelu czy restauracji, które wpływają na poziom satysfakcji klienta.

Szczegóły: www.polagragastro.pl / www.investhotel.pl

 

 

 

SMAKI REGIONÓW (24-27.09.2016) są świętem miłośników tradycyjnej, polskiej żywności przyrządzanej według dawnych receptur. Wydarzenie to, z sukcesem promuje naturalną, certyfikowaną żywność tradycyjną. Do współpracy zapraszane
są wszystkie regiony Polski. Wystawcy czyli polskie województwa na swoich stoiskach prezentują ofertę producentów win, chlebów, ciasta, serów, wędlin i innych przetworów regionalnych. Ekspozycji towarzyszą liczne występy zespołów ludowych
i folklorystycznych.

Szczegóły: www.smaki-regionow.pl

 

POLAGRA-TECH (25-29.09.2016) - Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych to wydarzenie to wyjątkowa okazja, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z najnowszą ofertą sektora technologii spożywczych. To najlepsze miejsce na kompleksową prezentację komponentów i dodatków do żywności. Tutaj zwiedzający z całego świata – profesjonaliści: piekarze, cukiernicy – odnajdą nowe smaki i dodatki, dzięki którym ich produkty zasmakują konsumentom. Smak i jakość to główne argumenty, jakie przyciągają klientów. O sukcesie produktów spożywczych, a zwłaszcza cukierniczych i piekarskich, decydują w równej mierze zapach, wygląd, forma, tekstura, faktura jedzenia, a nawet dźwięk jaki wydaje podczas konsumpcji. Wszystkie powyższe odczucia mają wpływ na to, jak klient odbiera smak produktu. To właśnie na POLAGRA TECH pojawi się największa oferta produktów, urządzeń i maszyn.

Szczegóły: www.polagra-tech.pl

 

TAROPAK - Międzynarodowe Targi Technik Pakowania i Etykietowania stanowią największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie profesjonalistów branży pakowania, etykietowania, magazynowania i logistyki. Tegoroczny zakres targów obejmuje opakowania papierowe, szklane, metalowe, produkowane z tworzyw sztucznych, a także te wykorzystywane w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym. Dodatkowo podczas targów będzie można zobaczyć najnowsze maszyny pakujące oraz rozwiązania z zakresu etykietowania, poligrafii i zadruku opakowań. W programie targów zaplanowano także konferencje i spotkania m.in. III Kongres Przemysłu Opakowań z wiodącym tematem „Opakowania w łańcuchu logistycznym”, III Forum Bezpieczeństwa w Magazynie, In4Log, Konferencja „Opakowanie, które się sprzedaje”.

Szczegóły: www.taropak.pl

 

LOGIPAK – Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu będą uzupełnieniem targów TAROPAK stworzone specjalnie z myślą o branży logistycznej. Swoim zakresem obejmą transport wewnętrzny, logistykę, magazynowanie i wyposażenie magazynów, spedycję oraz konfekcjonowanie pakowania. Połączenie targów TAROPAK i LOGIPAK daje możliwość zapoznania się w jednym miejscu i czasie z najnowszymi produktami z obszarów pakowania, etykietowania, magazynowania, logistyki oraz transportu.

Szczegóły: www.logipak.pl

 

EPLA - Targi Tworzyw Sztucznych i Gumy skupiają przede wszystkim producentów i dystrybutorów maszyn, narzędzi i urządzeń do przetwórstwa gumy i tworzyw sztucznych, a także produktów, półfabrykaty oraz dodatki i komponenty z tych tworzyw. Targi EPLA będą okazją do zapoznania się z najnowszymi technologiami w przetwórstwie gumy i tworzyw sztucznych, recyklingu odpadów gumowych jak i wykonanych z tworzyw sztucznych.

Szczegóły: www.epla.pl

 

Do zobaczenia w Poznaniu już we wrześniu!

 

Więcej informacji na stronie  organizatora targów : http://www.mtp.pl/pl/

 

 

 

 


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

oczka wodne

oczka wodne z blachy corten
Polska - Toruń 2021-04-25 Dodał: Beata Warlikowska Handel Zobacz ofertę

wyroby z cortenu

Donice, fontanny, kominki, ogrodowe, wykonane z blachy corten
Polska - Toruń 2021-04-25 Dodał: Beata Warlikowska Handel Zobacz ofertę

Tłumaczenia medyczne

Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert