Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolsko-szwedzkie seminarium w Umea, 2 czerwca 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Monika Socha | 2016-06-02 10:15:38
seminarium, innowacyjność, wphi, umea, szwecja,


Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informujemy, że Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sztokholmie organizuje w dniu 2 czerwca br. w miejscowości Umeå w regionie Västerbotten seminarium nt. innowacyjności. Seminarium będzie miało charakter biznesowy, a jego głównym celem będzie promowanie innowacyjnych branż polskiej gospodarki oraz współpracy gospodarczej i handlowej pomiędzy Polską i Szwecją. Seminarium będzie również doskonałą okazją do wymiany doświadczeń w zakresie promocji i rozwoju innowacyjności w obu krajach.

 

Region Västerbotten należy do jednych z najbardziej innowacyjnych regionów w Szwecji. dysponuje silnym zapleczem naukowym w postaci Uniwersytetu w Umeå, a w ramach niego m. in. Umeå Institute of Design. Do współpracy przy organizacji tego seminarium zaprosiliśmy władze regionu Västerbotten i miasta Umeå, uniwersytetu Umeå oraz regionalne środowiska i instytucje biznesowe, między innymi Västerbotten Investment Agency (VIA), Umeå Västerbottens Handelskammare oraz Umeå Företagarna. Będzie to doskonała okazja, aby w jednym miejscu spotkać wszystkich najważniejszych graczy z tego regionu.

 

Udział w seminarium jest bezpłatny.

 

Program seminarium znajduje się w załączniku.

 

Serdecznie zapraszamy!
Pliki do pobrania

A5 Program seminarie Polen - Sverige 2m
pdf | 3.55 MB
Pobierz