Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi kosmetyczne Cosmoprof, Bolonia 18-21 marzec

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Monika Socha | 2016-03-15 09:10:46
targi, kosmetyki, polandcosmetics, bolonia, polscy producenci


Szanowni Państwo,

 

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w w targach kosmetycznych Cosmoprof w Bolonii w dniach 18-21 marca 2016.

Są to najważniejsze dla polskiej branży kosmetycznej targi na świecie. Ich ostatnią edycję odwiedziło ponad 200 tysięcy gości i wystawiło się na nich prawie 2,5 tysiąca wystawców. Na targach wystawi się ponad 100 polskich producentów  www.polandcosmetics.eu .

Polska została krajem partnerskim najważniejszych na świecie targów kosmetycznych Cosmoprof, których 49. edycja odbędzie się we Włoszech, w Bolonii w dniach 18-21 marca br.

 

Polski Pawilon Narodowy na targach Cosmoprof będzie znajdować się w prestiżowej hali Pawilonów Narodowych nr 29 i zajmie ponad 500m2.

Jest corocznie odwiedzany przez kupców z całego świata, w tym większość największych sieci handlowych. Wystawiają się na nim zarówno najwięksi polscy producenci, jak i mniejsze firmy.

 

Targi Cosmoprof w Bolonii to miejsce, w którym spotyka się biznes kosmetyczny z całego świata. Zachęcamy do odwiedzenia narodowego stoiska polskich producentów w pawilonie sekcji narodowych 29 A36-B35 A, które w dniu 18 marca uroczyście otworzy Pan Minister Radosław Domagalski-Łabędzki.

 

Więcej informacji na stronie : www.polandcosmetics.eu