Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuInformacje z Targów Meblowych w Sztokholmie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Monika Socha | 2016-02-17 09:15:40
targi meblowe, szwecja, wphi, sztokholmUprzejmie informujemy, że w dniach 9-13 luty 2016r. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Sztokholmie wziął udział w Międzynarodowych Targach Meblowych „Stockholm Furniture and Light Fair”  http://www.stockholmfurniturelightfair.se/.  Co roku targi te odwiedza około 40.000 zwiedzających z ponad 60 krajów. Targi te są największymi targami branży meblowej w Skandynawii. W tym samym miejscu i czasie odbywa się również Sztokholmski Tydzień Designu.

WPHI Sztokholm prowadził stoisko informacyjne na targach w Stockholmsmässan. Stoisko było punktem informacyjnym m.in. dla szwedzkich importerów wyrobów przemysłu meblowego i oświetleniowego oraz promocyjnym dla Polski, jako kraju z bogatą ofertą polskich przedsiębiorców z branży, jak również ofertą inwestycyjną i turystyczną .

Podczas trwających targów Ambasador RP w Królestwie Szwecji, Pan Wiesław Tarka, zaszczycił nas swoją obecnością i wspólnie z Przedstawicielem WPHI odwiedził wybrane stoiska firm polskich, w celu sprawdzenia oceny potencjału polskich firm oraz ich produktów eksportowych.

Wśród wystawców na targach znalazły się również polskie firmy, które miały swoje stoiska: Mikomax Sp. z o.o, Burhéns Polska, MDD Office Furniture Sp. z o.o., Fargotex Group, Expoforum ,Duolla, MPL Power Elektro Sp. z o.o., Ergomaster, oraz firmy z obszaru design: Kosmos Project i Dejank.

 

W załączeniu znajduje się kilka zdjęć z tego wydarzenia.

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sztokholmie.
Pliki do pobrania

targi meblowe
image | 12.92 KB
Pobierz
zdj7
image | 133.53 KB
Pobierz
zdj4
image | 161.14 KB
Pobierz
zdj5
image | 178.66 KB
Pobierz