Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZapraszamy do zapoznania się z ofertą Międzynarodowych targów Łódzkich.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Monika Socha | 2016-02-03 13:43:25
ochrona zdrowia, targi, polska, ksiażka, film, muzyka, foto, logistyka, transport

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Międzynarodowych targów Łódzkich. http://www.targi.lodz.pl/

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Międzynarodowych targów Łódzkich.

http://www.targi.lodz.pl/

 

 

XIX Łódzkie Targi Edukacyjne 17-18.03.2016

W terminie 17-18 marca 2016, kiedy rozpoczną się Łódzkie Targi Edukacyjne, hala Expo-Łódź zmieni się w największe centrum informacji edukacyjnej. Łódzkie Targi Edukacyjne cieszą się bardzo dużym zainteresowanie młodzieży, która stoi przed wyborem dalszej drogi kształcenia.

 

W ramach Targów prezentowana jest szeroka oferta ponadgimnazjalnych szkół publicznych
i prywatnych, uczelni wyższych z całego kraju oraz placówek zajęć pozaszkolnych. Już po raz drugi do udziału w targach zapraszamy pracodawców, którzy współpracują lub są zainteresowani współpracą ze szkołami zawodowymi. Celem Salonu Pracodawcy jest ścisłe powiązanie szkół zawodowych z przedsiębiorcami, tak aby dostosować ofertę kształcenia do potrzeb rynku pracy i przede wszystkim pokazać jakie zawody dają gwarancję zatrudnienia i dobrej pracy po ukończeniu szkoły.

 

Nowością tegorocznej edycji będzie prezentacja nowoczesnych, multimedialnych rozwiązań wspomagających procesy edukacyjne. W ramach Salonu Innowacyjna Szkoła odbędzie konferencja pt. Multimedia w edukacji”.

 

Podczas Targów nie zabraknie również propozycji zajęć dodatkowych i rozwijających pasje. Wśród wystawców pojawią się m.in. szkoły języków obcych, szkoły tańca, biura podróży.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.targiedukacyjne.com

 

Kontakt:

Agata Szczepaniak- Kierownik Projektu

Tel: +48 42 632 69 86, Kom: 603 172 934

e-mail: a.szczepaniak@targi.lodz.pl

 

 

 

Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video i Technologii Multimedialnych FILM VIDEO FOTO

W terminie 7 – 9 kwietnia 2016 roku w Łodzi odbędą się Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video i Technologii Multimedialnych FILM VIDEO FOTO. Będzie to już dziewiętnasta edycja imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń branżowych w Europie.

Ideą targów jest przedstawienie pełnej i różnorodnej oferty producentów i dystrybutorów najnowocześniejszego sprzętu i akcesoriów. Podczas FILM VIDEO FOTO będzie można zapoznać się z nowymi produktami i technologiami z zakresu fotografii, filmu, cyfrowej obróbki obrazu i postprodukcji. Nowością tegorocznej edycji imprezy będą technologie multimedialne. Ekspozycję w 2015 roku odwiedziło blisko 15 000 osób, w tym szerokie grono profesjonalistów.

Impreza będzie obfitowała w bogaty program warsztatów i seminariów skierowany zarówno dla profesjonalistów, hobbystów i amatorów. Nie zabraknie również wystaw zdjęć i spotkań ze znanymi fotografami.

Podobnie jak w latach ubiegłych pierwszy dzień imprezy przeznaczony będzie wyłącznie dla przedstawicieli branży na spotkania B2B.

Więcej informacji: www.filmvideofoto.pl

Kontakt:
Kamila Berezińska - kierownik projektu
tel. +48 42 639 90 53, 605 630 853,
e-mail: k.berezinska@targi.lodz.pl

 

 

 

IX edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz V Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO

W dniach 7-9 października 2016r. w Łodzi odbędzie się IX edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz V Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO - największe wydarzenie branży eko produktów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Targi NATURA FOOD i beECO od wielu lat są najważniejszą branżową imprezą, dedykowaną bioproduktom, ekożywności oraz produktom naturalnym, regionalnym i tradycyjnym. Poprzednia edycja okazała się rekordową w liczbie wystawców - blisko 350 firm zaprezentowało swoją ofertę. Program targów obfitował w wiele ciekawych wydarzeń towarzyszących, przygotowanych z myślą o przedstawicielach branży oraz świadomych i wymagających koneserach stylu eko, dzięki czemu w wydarzeniu uczestniczyło ponad 12 000 odwiedzających.

 

Aspekt biznesowy jest najważniejszym elementem targów, dlatego w ramach NATURA FOOD i beECO 2016 jak co roku odbędzie się szereg spotkań i konferencji branżowych, przeznaczonych dla producentów artykułów ekologicznych, a także właścicieli i pracowników sklepów – Akademia Biokuriera oraz seminaria w ramach BIObiznes Forum. Już po raz trzeci zorganizowane zostanie Forum EKObranży poświęcone zagadnieniom handlu i sprzedaży w biznesie ekożywności. Ponadto ostatnia edycja targów została poszerzona o konferencję i strefę wydzieloną z myślą o coraz szerszym gronie rolników ekologicznych oraz rolników zainteresowanych przejściem z produkcji konwencjonalnej na rolnictwo organiczne. Inicjatywa ta będzie kontynuowana w tegorocznej edycji targów pod nazwą EkoRolnik. Prestiż wydarzenia podkreśla również fakt, że Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego organizuje w trakcie trwania tegorocznych Targów IV Międzynarodowy Kongres Biogospodarki. Wzrastający w Polsce o 30% rynek bioproduktów, jak również coraz większe zapotrzebowanie konsumentów na produkty wysokiej jakości sprawiają, że Targi NATURA FOOD i beECO są idealnym miejscem do budowania i rozwijania sieci kontaktów handlowych z podmiotami z Polski i Europy.

 

Więcej informacji: www.naturafood.pl; www.beeco.com.pl

 

Kontakt:
Agata Szczepaniak - Kierownik Projektu
tel. +48 42 632 69 86, kom. 603 172 934,
e-mail: a.szczepaniak@targi.lodz.pl

 

 

 

Targi Turystyczne NA STYKU KULTUR

Targi Turystyczne NA STYKU KULTUR to obowiązkowe wydarzenie dla osób, które uwielbiają podróże i planują wakacje czy też krótsze weekendowe wypady. W dniach 26 - 28 lutego br. w hali Expo Łódź, zwiedzający spotkają się z podróżnikami i blogerami, wezmą udział w warsztatach, rajdach i wycieczkach. W poszukiwaniu podróżniczych inspiracji pomagać będą liczni wystawcy, którzy przygotowali dla gości swoich stoisk bogatą ofertę wypoczynku i zaplanowali wiele atrakcyjnych niespodzianek.

 

Tegoroczne Targi odbywają się pod hasłem „Morze inspiracji”. W prezentowanej ofercie znaleźć będzie można wiele propozycji wypoczynku z regionu Pomorza oraz Warmii i Mazur. Region partnerski, Darłowska Lokalna Organizacja Turystyczna, przeniesie nas, w dosłownym tego słowa znaczeniu, w klimat słonecznego lata – na pełną nadmorskiego piasku plażę z leżakami, gdzie przy akompaniamencie szant będzie można spróbować świeżych wędzonych ryb, zwiedzić kuter rybacki czy sfotografować się na tle jedynej w Polsce kwadratowej latarni morskiej.

 

Podczas targów blisko 140 wystawców z kraju i ze świata przedstawi najciekawsze zakątki, konkretne propozycje wycieczek, jak również sprzęt turystyczny i rekreacyjny. Wszystkie regiony Polski mają silne reprezentacje w postaci miast, gmin i powiatów, jak również konkretnych atrakcji turystycznych. Wachlarz propozycji na wakacyjny wyjazd uzupełni oczywiście oferta biur podróży.

 

Kontakt:

Kierownik projektu

Edyta Winiarska

e-mail: e.winiarska@targi.lodz.pl

Telefon: +48 42 633 10 69

 

 

 

VI Salon Ciekawej Książki

Salon Ciekawej Książki to najważniejsze wydarzenie dedykowane branży wydawniczej i miłośnikom literatury w regionie łódzkim. Ideą wydarzenia jest prezentacja bogatej oferty rynku księgarskiego, a jednocześnie promocja czytelnictwa. VI edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 18-20 listopada 2016r. w Łodzi.

 

Salon Ciekawej Książki to ważne wydarzenie o charakterze kulturalnym i edukacyjnym. Podobnie jak w latach ubiegłych, do udziału w wydarzeniu zapraszamy największe firmy wydawnicze, posiadające w ofercie zarówno literaturę dziecięcą, jak również skierowaną dla dorosłych – piękną, sensacyjną, kryminalną, historyczną, literaturę faktu, beletrystykę i reportaże.

 

Salon Ciekawej Książki odbywa się zabytkowych, postindustrialnych wnętrzach Centralnego Muzeum Włókiennictwa (Łódź, ul. Piotrkowska 282). V edycję imprezy odwiedziło ponad 7 tys. zwiedzających. Udział w wydarzeniu tworzy szerokie możliwości promocji oferty dedykowanej miłośnikom literatury i promocja marki w pozytywnym, prospołecznym kontekście.

 

Zapraszamy do udziału.

Szczegóły na www.salonciekawejksiazki.pl

 

Kontakt:

Anna Kłos-Ptaszek – Kierownik Projektu

tel. +48 42 634-23-16, 533 318 622,

e-mail: a.klos-ptaszek@targi.lodz.pl

 

 

 

Targi Aktywnego i Zdrowego Seniora

Targi Aktywnego i Zdrowego Seniora to jedno z najważniejszych wydarzeń wystawienniczych dedykowanych firmom i instytucjom posiadającym w ofercie produkty i usługi poprawiające jakość i komfort życia osób w wieku 55+. Targi stanowią ważny element, planowanych na 2016 r. III Łódzkich Senioraliów, organizowanych przez Urząd Miasta Łodzi. II edycja imprezy odbędzie się w dniach 20 – 21 maja br. w hali Expo-Łódź.

 

Osoby w wieku 55+ to najbardziej perspektywiczna grupa konsumentów. W ciągu najbliższych lat, ich odsetek w społeczeństwie zwiększy się do 40 proc. Dlatego każda firma, która poważnie myśli
o rozwijaniu biznesu, już teraz musi przygotować ofertę dedykowaną tej grupie.

 

Targi Aktywnego i Zdrowego Seniora to idealne miejsce dla prezentacji oferty dla firm, instytucji
i organizacji, które już teraz prowadzą działalność na rzecz seniorów lub też planują w najbliższej przyszłości poszerzyć ją o tą grupę odbiorców.

 

W 2015 roku TAiZS odwiedziło ponad 5 tys. zwiedzających. Swoją ofertę zaprezentowało 80 wystawców z różnych branż.

 

Szczegóły na www.taizs.pl

 

Kontakt:

Paweł Kozłowski – Kierownik Projektu

tel. +48 42 672 61 16, 601 367 252,

e-mail: p.kozlowski@targi.lodz.pl

 

 

 

IV Targi Logistyki Służb Mundurowych TLSM

Międzynarodowe Targi Łódzkie już po raz czwarty są organizatorem Targów Logistyki Służb Mundurowych, odbywających się w terminie 10-11 maja 2016r. w Łodzi. W trakcie dwóch dni Targów środowiska nauki, biznesu oraz formacji bezpieczeństwa i porządku publicznego w państwie poznają nowe trendy wielu branż przemysłu, a także wypracują wspólne kierunki działania. TLSM są szansą na bezpośrednie spotkania środowiska biznesu i osób odpowiedzialnych za procedury zakupowe w służbach logistycznych.

 

Niewątpliwą wartością dodaną Targów jest Forum, w ramach którego zaplanowane zostało wiele działań: odbędzie się Debata: „Innowacje dla bezpieczeństwa. Nauka - Biznes – Służby Mundurowe” oraz Konkurs dla wystawców. Imprezami towarzyszącymi będą pokazy dynamiczne ratownictwa medycznego przygotowane przez siły zbrojne i służby mundurowe oraz prezentacja statyczna sprzętu, różnego rodzaju umundurowania, żywności stosowanych w służbach mundurowych będących przedmiotem zamówień publicznych.

 

Międzynarodowe Targi Łódzkie za główny cel Targów i Forum Logistyki Służb Mundurowych stawiają sobie wspieranie i rozwój polskiej gospodarki na rzecz wszystkich służb mundurowych.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.tlsm.pl

 

Kontakt:

Agata Szczepaniak- Kierownik Projektu

Tel: +48 42 632 69 86, Kom: 603 172 934

e-mail: a.szczepaniak@targi.lodz.pl