Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuITM - Innowacje-Technologie-Maszyny

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Monika Socha | 2016-01-29 11:34:13
targi, podwykonawstwo, innowacje, technologie, maszyny


ITM Polska 7-10.06.2016, Poznań

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie

e-mail: itm@itm.pl; malgorzata.olbrychowska@mtp.pl

Osoba kontaktowa: Małgorzata Olbrychowska

tel.: +48 61 869 29 82/ tel. +48 61 869 25 34

www.itm-polska.plPPE_PL_logo itm-01.jpg
 

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do odwiedzenia największych i najważniejszych targów przemysłowych w Polsce ITM - Innowacje-Technologie-Maszyny, które odbędą się 7-10.06.2016 w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Ubiegłoroczna edycja zlokalizowana na 21 tysiącach metrów kwadratowych, zgromadziła blisko 1000 wystawców z 27 krajów oraz 16 955 zwiedzających.

Zlokalizowane w komunikacyjnym sercu Europy międzynarodowe targi ITM Polska skupiają na kilku równoległych i przenikających się wydarzeniach całą branżę związaną z przemysłem maszynowym i przetwórstwem metali. Jest to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce i jedno z najważniejszych w Europie.. Umożliwia to prezentację pełnej oferty, zarówno w zakresie nowości technicznych, jak i nowoczesnej myśli inżynieryjnej. Do zwiedzania ekspozycji zapraszani są profesjonaliści z branży, głównie kadra zarządzająca i osoby odpowiedzialne za podejmowanie decyzji zakupowych. Targom towarzyszą prestiżowe konferencje, warsztaty i pokazy na żywo.

Zakres branżowy targów ITM Polska: Machtool (obrabiarki i narzędzia), Surfex (obróbka powierzchni), Hape (hydraulika, pneumatyka, napędy), Metalforum (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), Weldnig (spawalnictwo), Nauka dla gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych)

Tegorocznym targom ITM dodatkowo towarzyszy Forum Odlewnictwa Focast oraz Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting.

Więcej informacji na: www.itm-polska.pl; http://www.subcontracting.pl/pl/; http://www.focast.pl/pl/
Pliki do pobrania

logoitm-01
image | 1.22 MB
Pobierz